• English
  • Čeština
Slide Background
GAMATEC s.r.o
DÁVÁME MYŠLENKÁM ŽIVOT!
Svařování metodou MIG
Frézování, soustružení
Svařování metodou TIG
Gravitační lití vícekomponentních plastů
Bodové svařování
Kondenzátorové svařování
Vrtání, ohýbání, závitování
Návrh a zpracování výrobní dokumentace
Více informací najdete v sekci
Dělení materiálu pásovými pilami
check-1.png
check-1.png
check-1.png
check-1.png
check-1.png
check-1.png
check-1.png
check-1.png
check-1.png
check-1.png
kleste.png

Gamatec s.r.o
O nás

Naše firma působí na trhu v oblastech lehké strojírenské výroby a obchodu. Věnujeme se především nestandardní kusové a malosériové výrobě výrobků z tenkých plechů a tenkostěnných profilů. Při zpracování zakázky vycházíme z dlouholetých zkušeností s konstrukcí a výrobou kabin, kapotáží, krytování strojů a zařízení a poskytujeme komplexní služby - od návrhu konstrukčního řešení po finální realizaci. Jsme specialisté na dodávky v krátkých dodacích lhůtách, nabízíme zkušenost, rychlost, flexibilitu a inovativní myšlení. Pracujeme s ohledem na životní prostředí, rozumné ekonomické náklady a s úctou k zákazníkovi.

Co děláme | E-Shop | Realizace | Kontakt

Plech

Co vám můžeme nabídnout?

Nabízíme vám ucelený komplex služeb v oboru lehkého strojírenství. Dodáváme kompletní sestavy, svařence, jednotlivé dílce či obchodní zboží – vždy s cílem převzít starosti s celým vývojovým, výrobním a logistickým procesem. Soustředíme se na dodávky v krátkých dodacích lhůtách, naše výrobky dodáváme v nejvyšší kvalitě zpracování, povrchové úpravy, včetně pečlivého balení a požadované průvodní dokumentace.

Procesy v naší firmě a průběh výrobků jednotlivými středisky se řídí dle pravidel vysokého standardu kvality nastaveného dle ISO9001:2008. Naše technické oddělení vám pomůže s vývojem, optimalizací designu, technologie a výroby vašich produktů, samozřejmostí je výroba prototypů.

Výrobní takt firmy je nastaven na malosériovou výrobu, těžištěm jsou výrobky z tenkých plechů a tenkostěnných profilů, svařujeme ocel. Pro naše výrobky kooperačně zajišťujeme povrchovou úpravu práškovým a mokrým lakováním, galvanickým nebo žárovým zinkováním.

Plech2

Ve středisku plasty vznikají speciální výrobky z polyuretanu a silikonu podle zadání zákazníka. Výhodou této zakázkové výroby je nízkonákladová příprava a rychlá reakce na vaše požadavky.

Na českém trhu jsme obchodním zástupcem italské firmy SPAL – největšího světového výrobce ventilátorů a obchodním partnerem italské firmy PRIMA – předního světového výrobce klimatizačních výdechů pro automobilový průmysl.

Naše obchodní oddělení poskytuje osobní zákaznický servis, nabízí otevřenou komunikaci a pružné řešení vašich potřeb. Neváhejte se na nás obrátit i s nestandardními požadavky. Dokážeme zajistit běžně nedostupné náhradní díly a operativně řešit vaše naléhavé problémy, například nečekané výpadky v zásobování.

Budeme vaším spolehlivým a dlouhodobým partnerem, který je vám k dispozici tak, jak potřebujete. Dáváme vašim myšlenkám život.

Plech3

Naše společnost realizuje projekt s názvem „Pořízení technologického vybavení za účelem rozšíření aktivit firmy v souvislosti s COVID-19“ reg. č. CZ.01.2.06/0.0/0.0/20_357/0021706, který je předložen ke spolufinancování z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, tedy ze zdrojů Evropské unie a státního rozpočtu ČR.

V rámci realizace projektu dojde k pořízení 3 provozních souborů strojního vybavení a zařízení společnosti. Tyto soubory se vzájemně prolínají a v důsledku komplexně umožňují produkci hned z několika oblastí zdravotnických prostředků a osobních ochranných prostředků, které přímo navazují na aktivity firmy spojené s bojem proti COVID-19.

EU1

EU2

Dobrý den,

rád bych Vás přivítal na stránkách společnosti GAMATEC s.r.o.

Její historie sahá do roku 2005, kdy založením výrobní firmy logicky vyústila moje konstruktérská činnost, zahájená v roce 1995. Jako samostatný vývojový konstruktér jsem pracoval na mnoha výrobcích pro různé obory, a to nejen v České republice. Pěkně od píky, od klasické konstrukční práce na prkně, přes 2D kreslení v AutoCADu, po modelování v prvních verzích ProENGINEERu.

Za ta léta praxe jsem vytvořil kompletní konstrukční dokumentaci pro pestrou paletu výrobků, z nichž mnohé se úspěšně vyváží do celého světa - polohovací montážní přípravky a stoly, jednoúčelové zkušební stroje, výčepní zařízení, nemocniční stolky, přepravní palety pro automobilový průmysl, nástrojovou brusku tvářecích nástrojů, platební terminály, kabiny a kapotáže stavebních a zemědělských strojů, teplovodní topení a modulové klimatizační agregáty, speciální úpravy návěsů pro kamionovou přepravu a mnoho dalších.

Dnes se na úspěších naší malé firmy podílí tým zkušených a odpovědných lidí. Navrhujeme, řešíme, svařujeme, montujeme, dodáváme… Náš cíl je stále stejný - aktivním přístupem a poctivou prací vložit do našich výrobků kvalitu, originalitu a přidat něco navíc. Zkrátka, pracujeme hlavou a rukama. Každému zákazníkovi nabízíme individuální a dlouhodobé partnerství založené na oboustranném poznání a důvěře. Máte-li chuť vyzkoušet vzájemnou spolupráci, jsme tu pro vás.

Radek Joudal – jednatel společnosti.